Cazorla, a je çmendur? Shijoni këtë penallti (VIDEO)

Ish-futbollisti i Villarreal dhe Arsenal, Santi Cazorla, dy herë kampion Evropian me Spanjën, ka realizuar këtë këtë penallti spektakolare në fitoren 2-0 të Al-Sadd-it në fushën e Al-Gharafa, ndeshja e kampionatit të Katarit. /albeu.com/


Shtuar 6.04.2021 23:39