VIDEO/ Vrasja makabre në Brazil, gruaja lyen burrin me benzinë dhe i vë flakën

Një video e tmerrshme është duke qarkulluar në rrjetet sociale teksa shihet se si gruaja lyen me benzinë dhe djeg bashkëshortin e saj në Sao Paolo të Brazilit.

50-vjeçari André Chapeta ishte duke qendruar në shtëpi kur gruaja futet në dhomë me një shishe benzine, dhe i vë flakën pasi e lyen atë.

Pavarësisht se burri doli jashtë me vrap, ai mundi të ecë disa metra dh era në tokë pa ndjenja duke u djegur.

Policia është vënë në kërkim të bashkëshortes vrasëse.


Shtuar 9.12.2023 16:25