Shkon aty ku shkon Messi! Modelja nuk reziston dot, vesh menjëherë fanellën e PSG-së (FOTOLAJM)

Modelja e njohur Braziliane, Suzi Kortez, është kthyer menjëherë në tifoze të zjarrtë të PSG, pasi Messi kaloi me këtë ekip.

ish-mis “BumBumb”-i u shpreh fillimisht e tronditur shumë nga largimi i Lionel Mesit nga Barcelona.

Modelja braziliane e cila njihet si një fanse e çmendur e sulmuesit argjentinas, nuk mund të ndahet dot nga idhulli i saj.

Menjëherë pas transferimit të lojtarit te PSG-ja, seksbomba ka bërë të sajën fanellën e skuadrës parisiene, me numrin 30 që do të mbajë veshur Mesi.

Suzi ka postuar disa foto provokuese në rrjetet sociale, në të cilat shfaqet me të mbathura dhe me bluzën e 6 herë fituesit të “Topit të Artë”./albeu.com/


Shtuar 15.08.2021 08:55