Plas sherri mes grupeve të të rrinjve në Greqi, i vihet flaka 19 vjeçarit

Ka degraduar sherri mes dy grupe të rinjsh në Greqi. Incidenti i rëndë ka ndodhur të dielën në Efkarpia, Selanik ku një grup prej 15 personash sulmuan një grup tjetër të rinjsh që ishin në Sheshin Kolonel Ath.Katsia.

Autorët e sulmit arritën të kapnin një nga personat e rinj që po ndiqnin.

Ata i janë afruar 19 vjeçarit dhe pasi e kanë rrahur i kanë shkaktuar djegie të trupit me flakët e një pishtari që mbanin në dorë.


Shtuar 21.06.2021 11:01