Kujt i ngjan? Publikohet foto e parë e vajzës së Harry-t dhe Meghan (FOTO LAJM)

Duka dhe Dukesha e Sussex kanë publikuar një foto të re të Lilibet në ditëlindjen e saj të parë në Frogmore Cottage gjatë jubileut të Platinumit.

Harry dhe Meghan organizuan një festë në kopsht të shtunën për Lilibetin e vogël, në pronën Windsor me tortë ditëlindjeje, tullumbace, lojëra festash dhe ushqime pikniku.

Ajo shihet në ditëlindjen e saj në një fotografi zyrtare, e buzëqeshur dhe e veshur me një fustan blu të zbehtë me një rreth të bardhë në flokë. Kjo është fotografia e dytë zyrtare e Lilibet pasi Duka dhe Dukesha e Sussex publikuan një kartolinë për Krishtlindje më 23 dhjetor.

Fotoja e Lilibet është realizuar nga fotografi dhe miku i çiftit Misan Harriman, i cili mori pjesë në piknikun e vogël me gruan, fëmijët dhe thuhet se dhe me anëtarë të familjes mbretërore.

Ata që thuhet se kanë qenë gjithashtu në Frogmore Cottage përfshijnë tre fëmijët e Zara dhe Mike Tindall, Mia, tetë, Lena, tre dhe Lucas, një, si dhe Savannah, 11, dhe Isla, 10, vajzat e Peter Phillips dhe Autumn. Kelly.

Kumbari i Archie 3-vjeçar, Charlie Van Straubenzee, dhe vëllai i tij Tom, kumbari i Princeshës Charlotte, ishin gjithashtu të ftuar.