Hidhini një sy hotelit nënujor që të lë pa frymë (VIDEO)

Hotel Manta Resort në Tanzani ndodhet 250 metra nga ishulli Pemba në Oqeanin Indian, dhe pjesa e poshtme e tij është ulur katër metra nën nivelin e ujit, gjë që i lejon vizitorët të shijojnë botën nënujore. Një natë në këtë hotel kushton më shumë se 600 euro.

Meqë ra fjala, kjo dhomë nënujore ka një pjesë të sipërme prej druri dhe ka gjithçka që ju nevojitet për një jetë normale, dhe një çati e sheshtë u shërben të gjithë vizitorëve gjatë ditës për t’u bërë banja dielli dhe gjatë natës për të parë qiellin me yje. /albeu.com/

Shtuar 29.06.2022 19:08