E kërcënonte me video intime dhe e përdh*nonte, shqiptarja denoncon ish të dashurin sirian

Një 26-vjeçare nga Shqipëria ka denoncuar në policinë greke ish të dashurin e saj sirian. në denoncimin e saj e reja shqiptare akuzon sirianin për përdhunim si dhe këcënime me video intime.

Sipas asaj që raporton ANT1m pas ndarjes siriani e shantazhonte vazhdimisht shqiptaren me foto dhe video intime, ndërsa i kkronte para, dhe herë pas herë ushtonte dhunë seksule.

Mësohet se riu u arrestua pas denoncimit, në rrugën Zakynthos në Kypseli, ndërsa ka bërë rezistencë për të shmangur prangat.

 


Shtuar 23.05.2023 22:09