Bora Zemani reagon për herë të parë, bën deklaratën e papritur për Donaldin (FOTO LAJM)

Bora Zemani ka reaguar për herë të parë për situatën e krijuar me Donaldin.

“Ju lutem qetësohuni. Edhe Donladi është njeri, edhe ai mund të gabojë, edhe ai mund të zgjedhë rrugë të tjera, edhe ai ka të drejtë të bëjë çfarë të dojë me jetën e tij. Mos e gjykoni, mos e kryqëzoni dhe mes e dënoni. As unë nuk po e bëj’, shkruan ajo./albeu.com

Shtuar 4.12.2021 22:53