Berisha shfaqet krah Baker dhe jep mesazhin për demokratët (VIDEO)

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një video në rrjetet sociale mëngjesin e ditës së sotme, ku shfaqet me Sekretarin amerikan të Shtetit, James Baker, në vitin 1991.

Në mbishkrimin e videos, Berisha shkruan se ndjen nderim dhe mirënjohje për të 44 mijë demokratët që kanë marrë në dorë fatin e tyre me anë të votës.

“Nderim dhe mirenjohje te pakufishme 44 mije demokrateve e demokratëve qe me voten e tyre te lire moren ne dore fatin e tyre! sb” është shprehur Berisha./albeu.com/