Berisha nxjerr sondazhin mes tij dhe Ramës: Po ecim të sigurt drejt fitores

Në foltoren e Kuvendit, kreu i Partisë Demokratike ka publikuar një sondazh, që sipas tij tregon mbështetjen e qytetarëve për të.

Ky sondazh tregon se PD kryeson më shumë me vota se sa Partia Socialiste.

Berisha tha se opozita do të vijë pasi po ecën e sigurt drejt fitores.

“Zonja tha që do vish. Ja ku është e fundit do vijmë.

“Ja ku është e fundit. Opozita ecën e sigurt drejt fitores. Po po. Nuk je i përkohshëm fare, do ikësh para se të kujtohesh.”

“Ata që tatojnë biznesin me 225 lek kilovatin, kishën, xhaminë, teqenë, janë borxhlinj 200 milion dollar OSSH. Është abuzim i tmerrshëm. Këto për ju i paguajnë kishat , xhamitë, të varfrit e furrat e bukës.” tha Berisha.

Shtuar 6.10.2022 14:46