Berisha nis takimin me demokratët e Shkodrës, mbështetësit mbushin Pallatin e Sportit (VIDEO)

Ish-Kryeministri Berisha po zhvillon një takim me demokratët e Shkodrës, në 32 vjetorin e kryengritjes anti-komuniste të Postribës.

Takimi po mbahet në Pallatin e Sportit të qytetit, ku duket se ka pasur pjesmarrje të lartë të mbështetësve.

Të pranishëm në takim janë edhe Gent Strazimiri, kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi dhe deputeti Belind Këlliçi.

Ndërkohë në të njëjtën kohë në Fier, kryedemokrati Basha po mban takim me demokratët atje./albeu.com/

Shtuar 16.01.2022 11:33