Berisha denoncoi për armë në selinë blu, reagon deputetja e PD-së

Pas denoncimit të ish-kryeministrit Sali Berisha për prani armësh në selinë blu, ka reaguar deputetja demokrate Flutura Açka.

Përmes një postimi në Facebook, Açka shkruan se armët e tyre janë vetëm fjalët dhe zemrat e demokratëve.

“Armët tona janë fjalët dhe zemrat demokrate. Me Inën, Flamurin dhe Orjolën”, shkruan Açka./albeu.com


Shtuar 13.12.2021 16:22