Berisha çohet në këmbë dhe i merr shkopin Fevziut, interpreton anketën (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha, mbrëmjen e sotme, i ftuar në “Opinion”, për situatën politike dhe zhvillimet e fundit në prag të zgjedhjeve të pjesshme lokale të 6 marsit diskutoi edhe për sondazhet dhe popullaritetin e liderëve.

Në momentin që moderatori Blendi Fevziu po interpretonte të dhënat e anketës, Berisha u çua në këmbë dhe ia mori shkopin Fevziut duke e komentuar vetë atë./albeu.com


Shtuar 27.01.2022 22:09