BERAT/ PS në avantazh ndaj opozitës, LSI asnjë mandat (FOTO LAJM)

Në qarkun Berat deri më tani janë numëruar 55.63%.

PS ka siguruar deri më tani 4 mandate, kundrejt 2 të PD-së dhe 1 të LSI-së.

PS ka marrë reth 55.63% të votave duke siguruar 4 mandate.

PD ka marë vetëm 28.1% të votave duke siguruar 2 mandate.

LSI ka marrë reth 13.91% të votave duke siguruar 1 mandat. /albeu.com/


Shtuar 26.04.2021 17:47