Bearti i “vuri vulën” ndarjes, por Tea nuk mund ta harrojë? (FOTO LAJM)

Pasi kishte vetëm pak javë nga konfirmimi i çiftit Tea Beart, vjen lajmi i ndarjes së tyre. Me anë të një posti një njoftimi në llogarinë e tij në Instagram Bearti pohoi ndarjen e tij nga Tea, duke kërkuar që kjo çështje të mos hapet më.

Disa ditë më vonë edhe Tea ka konfirmuar ndarjen duke dashur ta kthejë edhe njëherë vëmendjen tek kjo çështje. Duke iu përgjigjur pyetjes së ndjekësve se a është ndarë nga Bearti, ajo e ka konfirmuar.

Besoj se keni pasur një arsye të madhe pse jeni ndarë”-i shkruan një tjetër.

“Sigurisht”-përgjigjet ish-konkurrentja duke e lënë sërish enigmë arsyen e ndarjes. Pas ndarjes çifti poston vazhdimisht në Instastory ku thumbojnë njëri-tjetrin dhe kjo është parë nga ndjekësit si kërkim vëmendje nga dyshja.

Një pjesë në rrjet mendojnë se ata në fakt po e bëjnë të gjithë këtë skenar për vëmendjen dhe nuk janë ndarë fare.


Shtuar 29.03.2021 14:50

Tags: , ,