Basha takon kreun e Kuvendit të Kosovës: PD krah për krah për përballjen e sfidave (VIDEO)

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka pritur sot në takim, kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, në kuadrin e vizitës zyrtare që Konjufca po zhvillon në Shqipëri.

Pas takimit, Basha dhe Konjufca dhanë një deklaratë për shtyp lidhur me ç’ka diskutuan.

Shtuar 7.06.2021 01:06