Basha i përjashtoi, Bardhi rikthen në Grupin Parlamentar të PD-së të gjithë deputetët

Gazment Bardhi, ka rikthyer në Grupin Parlamentar të PD-së, të gjithë deputetet e përjashtuar nga Lulzim Basha.

DEPUTETET E PERJASHTUAR NGA BASHA QE RIKTHEHEN

1.Greta Bardeli;

2.Ina Zhupa;

3.Isuf Çela;

4.Asllan Dogjani;

5.Bujar Leskaj;

6.Edi Paloka;

7.Kastriot Piroli;

8.Lindita Metaliaj;

9.Ludovik Hasanaj;

10.Sorina Koti;

11.Tomorr Alizoti;

Kujtojmë se vendimi i Bashës, ishte marrë në fillim të vitit 2022 dhe është reflektuar edhe në qershor të 2023.


Shtuar 11.04.2024 11:09