Basha braktis Kuvendin, “zbarkon” Berisha pas 4 muajsh! Pritja që ju rezervua ish-kryeministrit (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Berisha është shfaqur në Kuvendin e Shqipërisë ditën e sotme, pas 4 muaj mungesë.

Berisha është pritur nga deputetët besnikë të tijë, të cilët e kanë takuar dhe madje i kanë bërë gati edhe karrigen.

Përmes disa fotografive po e përmbledhim të gjithë skenën e rikthimit të Berishës./albeu.com/

Shtuar 27.01.2022 12:01