Basha bën publik sloganin e Kuvendit të 18 dhjetorit: Zgjedhim të ardhmen (FOTO LAJM)

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka njoftuar demokratët se Kuvendi i 18 dhjetorit do të mbahet në orën 11:00 në Pallatin e Kongreseve.

Në një përditësim të fotografisë së kopertinës së tij, shihet dhe slogani “Zgjedhim të ardhmen”./albeu.com


Shtuar 13.12.2021 21:47