Balla e kërcënoi Metën me shkarkim, reagon Presidenca: Afrohu, afrohu!

Ditën e sotme kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla lajmëroi se të hënn nisin procedurat e shkarkimit të Presidentit Meta.

Vetëm pak minuta më parë këtij paralajmërimi i është përgjigjur këshilltari i Metës Tedi Blushi.

“Tao Tao AFROHU AFROHU! Se do ta marrësh përgjigjen ti dhe të gjithë armiqtë e Shqipërisë!”- shkruan Blushi në Facebook.

Deklarata e Ballës: 

Me Baba Dridhe Liken çuditen vetëm ata që s’e kuptojnë akoma që i ka lëshuar pëllumbat përfundimisht! Askush s’ka pritur të mbajë fjalën për dorëheqje! Po ja të mbarojë procesi i numërimit dhe t’ia bëjmë gati letrat e pensionit, të pijë raki me çifteli me Saliun ke azili Lalzit! /albeu.com/

 

 

 

Shtuar 28.04.2021 03:04