Avokat Ngjela kapet “mat” në shoqërinë e biondes misterioze (FOTO LAJM)

Avokati Spartak Ngjela është filmuar nën shoqërinë e një vajze bjonde misterioze.

Në foto Ngjela dhe gruaja që shoqëron shihen duke pirë një kafe së bashku ku më pas janë larguar të dy me makinën e tij. Nuk dihet nëse biondja është thjesht një mikeshë e politikanit apo kanë diçka më shumë.

Kujtojmë se Ngjela është i njohur për komplimentet e shumta që bën shpeshherë publikisht për vajzat e ekraneve shqiptare.

Politikani është parë gjithë jetën si një burrë beqar dhe nuk i ka zbuluar asnjëherë romancat e tij, madje gjatë një interviste të bërë disa kohë më parë, Ngjela refuzoi të tregonte nëse ishte i dashuruar, por pranoi se ka raporte erotike me dikë.