“Avash se na vrave”, reperi ecën me 300 kmh/orë në tunelin e Kukësit, për pak bën aksident

Gara e çmendur në rrjete sociale se kush poston sa më shumë video që tregojnë se sa shpejt ecën në rrugët e Shqipërisë tashmë është kthyer në trend.

Dy reperët Clevio dhe Aleks, kanë postuar një video në tik-tok, ndërsa ecin me shpejtësi mbi 300 kilometra në orë në tunelin e rrugës së Kombit në Kukës. Ndëkrohë që për pak bëjnë aksident, por për fat t mirë aventura e tyre ka kaluar pa asnjë incident.

Siç duket në video në timon ëhstë Aleksi, pasi Clevio i kërkon vazhdimisht që të ulë shpejtësinë.


Shtuar 14.03.2023 18:52