Asnjë vdekje dhe 21 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 21 raste pozitive me Covid-19 dhe asnjë vdekje

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar gjithashtu janë shëruar 10 pacientë, duke çuar numrin e të shëruarve në 157.370.

Aktualisht, numri i rasteve aktive është 441./albeu.com


Shtuar 2.11.2021 15:04