Askush nuk e priste! “Princi” që do të marrosë vajzat është djali i Robert Aliajt (FOTO LAJM)

“Love Story” vjen shumë ndryshe në këtë sezon të ri dhe djali i cili do të jetë në qendër të vajzave është i biri i Robert Aliajt, opinionistit të këtij formati.

Programi i cili nis më 15 nëntor do të ketë në qendër Kristi Aliajn, një ekspert parfumesh i cili më të atin përballë do të kërkojë dashurinë në ekran.

Nuk e dimë ende nëse Roberti do të tregohet tolerant me djalin e tij, apo nuk do t’i kursejë kritikat siç ndodh në shumicën e rasteve.

Ndërkohë, pak kohë më parë, autorja e programit, Ilda Lumani  kishte treguar se në fronin e programit do të ishte edhe një vajzë, nisur edhe nga interesi i madh i publikut.  /albeu.com/

 


Shtuar 11.11.2021 16:46