As Rama e as Basha! Meta nuk përmbahet për Berishën: Nuk më ndani dot nga ai!

Mbrëmjen e sotme në ‘Opinion” Presidenti Meta është shprehur me superlativa për ish-kryeministrin Sali Berisha.

Meta e konsideroi ish-kryeministrin si njeriun dhe politikanin më serioz në politikën shqiptare.

‘Me Doktor Berishen nuk me ndani dot. Rames vite me pare i kam thene ne sy, ne prani te Gramoz Rucit dhe Petrit Vasilit se ne te gjithe vitet e mia ne politike partneri me serioz ne politike me rezulton Sali Berisha.”- u shpreh ai.

 

Shtuar 15.04.2021 21:54