As Basha, Berisha, Meta apo Kryemadhi! Rama zbulon kundërshtarin më të fortë

Kryeministri Edi Rama vazhdon të injorojë opozitën në Shqipëri duke deklaruar se për të jeton në pushtet, 1500 vite.

Këtë deklaratë të fortë e ka bërë kryeministri Rama gjatë mbrëmjes së sotme në News 24, ku ka zbuluar opozitën e vërtetë sipas tij.

Rama deklaroi se në fakt opozitën e ka në shtëpi, dhe e quan bekim të gjithë kritikat që merr nga fëmijët dhe bashkëshortja, Linda Rama.

Deklarata e Ramës:

Kush mendon që opozita ime është ajo që sheh në TV bën gabim të madh. Qoftë opozita e politikanëve dhe ajo e analistëve, unë rroj 1500 vjet.

Opozita që kam në shtëpi, gjërat që kanë të bëjnë me punën time dhe nga niveli i debatit është një gjë tjetër.

Është opozita e vërtetë që kam dhe më mban alert gjithë kohës. Është bekim. Me gjithë dhimbjen e të gjithë stresin që kalon. /albeu.com/