Artan Lame në panik? Mesazh punonjësve të Kadastrës: Mos flisni me persona të dyshimtë

Mega skandali i audio përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame, ka detyruar rilindjen që të marrë masa.

Në një mesazh që është shpërndarë në adresë të punonjësve të Kadastrës dhe jo vetëm, lexohet udheëzimi i Lames ndaj punonjësve që të shmangin bisedat me persona të dyshimtë.

‘Pershendetje te gjitheve

Duke marr shkak nga situata ne rrjetet sociale per drejtorin e kadastres, nje lajm qe do te demtoje imazhin tone, ju lutemi gjithesecilit prej jush kujdes me ke flisni dhe per cfare flisni.

Bisedat keto dite jane te kota, mundesisht komunikim zero me persona te dyshimte.

Ju lutemi te gjitheve!’, shkruan Lame në mesazhin e drejtuar ndaj punonjësve të tij.

Shtuar 20.04.2021 04:04