Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Xavit

Sipas mediave spanjolle, marrëveshja tashmë është arritur dhe së shpejti drejtuesit e Barçës do të udhëtojnë në Doha për të finalizuar gjithçka.

Xavi shihet si person ideal për ta nxjerrur nga kriza klubin dhe për ta udhëhequr drejt sukseseve të reja pas një revolucioni që ka ndodhur në ekip.

Pritet që brenda pak ditëve marrëveshja të zyrtariziohet. /albeu.com/


Shtuar 2.11.2021 18:34