Ardhja e Mourinhos “çmend” tifozen e Romës, foto “hot” për tifozët (FOTO LAJM)

Ardhja e Jose Mourinho te Roma ka ngrtitur entuziazmin te tifozët romakë, shkruan Albeu.com.

Një ndër to është edhe modelja, Marika Baldini ,e cila ka reth 400 mijë follow në Instagram.

Si një tifoze, “çmendur” e Romës ajo ka mahnitur fansat e saj në Instagram me disa shkrepje në palestër (dhe jo vetëm). /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ⚜️ MARIKA BALDINI ⚜️ (@marikabaldini)

Shtuar 5.05.2021 10:05