Angelina Jolie dhe The Weeknd në një lidhje? Detaji që rriti dyshimet

Aktorja e njohur Angelina Jolie dhe këngëtari The Weeknd janë fotografuar bashkë duke dalë nga një restoant i njohur italian në Los Angeles.

Ka qenë pikërisht ky detaj që bëri të gjithë botën të flasë për një lidhje mes tyre.

Sidoqoftë, sipas mediave të huaja, dyshja mund të jenë takuar për arsye biznesi, pasi thuhet se Abel po panifikon të kthehet në kinema.

Gjithsesi, ne do ia lëmë kohës që e vërteta të zbulohet./albeu.com


Shtuar 2.07.2021 16:01