Andi i zbulon pa dashje pjesët intime Melisës (FOTO LAJM)

Andit i iku një detaj në videon e fundit.

Pas konfirmimit të lidhjes, dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, Andi dhe Melisa ndajnë imazhe të shumta bashkë.

Së fundi, ishte Andi ai i cili tregoi përmes një postimi se kaloi kohë të mirë bashkë me Melisën dhe qentë e tyre.

Ai e filmoi atë duke vrapuar në natyrë, ndërsa qentë po shkonin pas saj, por në një moment asaj i fluturoi fustani dhe i dolën të brendshmet.

Shtuar 6.05.2021 11:05