Ambasadori i Britanisë “transformohet” në James Bond (VIDEO)

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Shqipëri është shfaqur ndryshe ditën e sotme.

Ai ka bërë një paraqitje në rolin e personazhit kinematografik, James Bond.

Duket se Alastair King-Smith, ka dorëzuar për pak çaste kostumin e tij zyrtar për t’u prezantuar si agjenti i famshëm anglez, James Bond.

Postimi i ambasadorit:

Nuk është e shpeshtë si ambasador të të jepet mundësia të pretendosh sikur je James Bond, por shpesh mendojnë si diplomat “a je agjent sekret?” Por në të vërtetë mendoj diplomatët më të mirë janë diplomatët e vërtetë.

Po ikim në një event këtë mbrëmje. Në praninë e vipave dhe me flamurin britanikë nëpër rrugë, me disa Range Rover e Jaguar të tregojmë më të mirën e Britanisë me vetë filmin. Le ta shohim se si do të shkojë mbrëmja!/albeu.com