Alketa zbulon profesionin që do të kishte nëse s’do ishte pjesë e ekranit dhe ju do të habiteni (FOTO LAJM)

Alketa Vejsiu është një ndër emrat më të lakuar të ekranit, karriera e së cilës nisi në radio që në moshë të vogël.

Ajo punoi fort për të realizuar ëndrrën dhe për të arritur qëllimin e saj, ndërsa sot shijon suksesin e të qenurit një prej figurave më të dashura të televizionit për shqiptarët.

Por, po nëse jeta e saj do të merrte një rrjedhë tjetër dhe Alketa s’do të ishte pjesë e ekranit, ç’profesion do të kishte ajo?

Këtë pyetje i ka bërë një prej ndjekësve kuriozë në InstaStory, ndërsa moderatorja është përgjigjur se në këtë rast, do të ishte mjeke.

E kujt do t’a mendonte Alketën aq larg televizionit?! /albeu.com/

 


Shtuar 4.09.2021 14:29