Alexis Sanchez mesazh emocionues: Faleminderit Inter, ika duke lënë 3 trofe

Pas deklaratës zyrtare ditën e djeshme nga klubi, Sanchez është larguar duke përshëndetur klubin e Interit për aventurën 3 vjeçare më zikaltërit. Kiliani i ka dërguar një mesazh Interit përmes rrjeteve të tij sociale.

“Këtu lë tre trofe pas 11 vitesh. Faleminderit dhe paçi fat, shihemi së shpejt”, shkruhet në postimin e “Nino Maravilla”, gati për të filluar aventurën e tij të re, e cila me shumë mundësi do të jetë te Marseille./ h.ll/albeu.com

Shtuar 9.08.2022 08:13