Aktorja turke bën rrëfimin tronditës: Më ka përdhunuar babai kur isha 15 vjeç

Aktorja e njohur turke, Melissa Dongel, që luan  në serialin “Sen Çal Kapim” ka bërë një rrëfim tronditës. Ajo ka treguar sesi kur ka qenë 15 vjeçe babai i saj ka abuzuar seksualishte me të.

Melissa thë se kur i kishte treguar mamasë, ajo nuk e kishte besuar, ndërkohë që kishte marrë ndihmë psikologjike për të superuar traumën.

Tashmë që është rritur ajo ka kërkuar kujdestarinë e motrës së saj 17-vjeçare në mënyrë që historia të mos përsëritet, por i ati nuk e ka lejuar dhe ka thënë se vajzën mund ta mbajë vetëm e ëma.

Po më vonë ajo ia la Melissës, pasi nuk mund të kujdesej për të./albeu.com


Shtuar 11.07.2021 16:26