Aksioni i RENEA-s në Shkodër dhe Fier, shoqërohen 23 persona

Mbrëmjen e djeshme, pas Vlorës dhe Elbasanit, RENEA ka zbarkuar në Shkodër dhe Fierr.

Nga kontrollet e ushtruara, janë kontrolluar 18 lokale dhe 21 ambiente të ndryshme.

Gjithashtu janë shoqëruar për verifikim  në Shkodër e Fier, 23 persona të identifikuar si persona me precedent kriminal apo me tendence kriminale në fushën e narotikeve e armëmbajtjes pa leje./albeu.com


Shtuar 16.06.2021 10:10