Aksidenti tragjik i merr jetën 50-vjeçarit shqiptar në Itali

Një 50-vjeçar shqiptar i cili prej kohësh jetonte në Itali ka humbur jetën në një aksindet rrugor.

mediat italiane theksojnë se 50-vjeçari ndërsa ka qenë duke udhëtuar me motor në periferi të Lugos, është ërplasur nga një makinë.

Në momentin kur ka marrë kthesën 50-vjeçari shqiptar që drejtonte motorin është përplasur me një makinë dhe për pasojë ka fluturuar disa metra, duke humbur jetën në vend.

Makina drejtohej nga një grua, 53-vjeçarja nga Sant’Agata sul Santerno e cila raportohet nga mediat italiane se nuk kishte pësuar lëndime.


Shtuar 23.07.2023 18:52