Aksident tragjik në Turqi: Autobuzi rrokulliset jashtë rrugës, 15 viktima deri më tani

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi ditën e sotme.

15 persona kanë humbur jetën dhe 17 të tjerë janë plagosur ditën e sotme në Turqi.

Haberler shkruan se një autobuz udhëtarësh devijoi nga rruga dhe u rrokullis në Balıkesir.

Nga hetimet e para të bëra në vendin e aksidentit, u gjet një shenjë frenimi prej rreth 40 metrash, ndërkohë që ende nuk duhet se cili është shkaku i aksidentit. /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 8.08.2021 13:13