Aksident tragjik në Kavajë: I moshuari bie në kanal e humb jetën

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Kavajë. Një i moshuar ka rënë në një kanal dhe ka humbur jetën.

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 14.06.2021, në fshatin Hajdaraj, dyshohet se shtetasi B. H., rreth 80 vjeç, aksidentalisht ka rënë në kanal dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/

 

Shtuar 14.06.2021 15:27