Aksident në Tiranë, mjeti përplas Audin luksoz (VIDEO)

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak më parë në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhut në zonën e Bulevardit Zogu I. Mësohet se një automjet që ka qenë duke udhëtuar me shpejtësi ka përplasur një automjet tip “Audi Q8” të parkuar dhe u kthye 90 gradë në vend. Drejtuesi që shkaktoi përplasjen ka marrë lëndime të lehta.

Si pasojë e aksidentit është bllokuar tërësisht rruga shkaktuar vështirësi në qarkullimin e automjeteve.


Shtuar 14.07.2021 14:00