Aksident në rrugën e Gjirit të Lalzit, makina përmbyset dhe përfundon në kanal

Njw aksident ka ndodhur ditwn e somte në rrugën që të çon në Gjirin e Lalzit klu dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Në aksident janë përfshirë një makinë tip “Opel Astra” dhe një “Audi”.

Një nga automjetet përfundoi i përmbysur në kanal, ndërsa për fat të mirë nuk ka persona të lënduar. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /albeu.com/

 

 

Shtuar 1.05.2021 12:05