Aksident në Korçë-Bilisht, makina përplas çiftin me motor

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ku një makinë me targa greke ka përplasur një çift që po udhëtonte me motor. Për pasojë, ka mbetur e dëmtuar gruaja që ishte pasagjere në motor.

Policia dhe ambulance kanë mbërritur në vendngjarje./albeu.com

Shtuar 12.06.2021 16:01