Aksident në hyrje të tunelit Tiranë – Elbasan, BMW përplaset me autobusin e linjës

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e së hënës në hyrje të tunelit nga krahu i Elbasanit pasi një automjet tip BMW është përplasur me autobusin e linjës së pasagjerëve Elbasan – Tiranë. Fatmirësisht, nuk ka viktima, as të plagosur në asnjerin nga automjetet.

Mjeti tip BMW është dëmtuar rëndë, por fatmirësisht nuk landimë në njerëz.

Aksidenti sapo ka ndodhur dhe në vendin e ngjarjes nuk kane ardhru ende Policia, ambulanca apo  karroatreci. Mjetet kanë mbetur në mes të rrugës duke shkaktuar një ngadalësim të trafikut.”


Shtuar 30.08.2021 08:11

Tags: ,