Aksident në Fier-Patos, makina e policisë përplas dy mjete të tjera

Një aksident tjetër ka ndodhur në vend. Makina e një polici ka përplasur një makinë tjetër dhe një autobuz.

Nga aksidenti nuk ka pasur dëme në njerëz, por vetëm materiale.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje/albeu.com


Shtuar 5.07.2021 14:42

Tags: ,