Aksident i trefishtë në Lezhë-Milot, lëndohen 3 persona

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot në vendin e quajtur Kryqezimi i Rriles.

3 automjete janë përfshire në aksident ku është plagosur 1 person dhe kanë marrë lëndime te lehta 2 persona të tjerë. Policia e cila mbërriti në vendin e ngjarjes po heton shkaqet e këtij aksidenti. Kujtojmë se edhe një dite më parë një tjeter aksident ndodhi në ktë aks rrugor.

Ky kryqëzim mbetet më problematiku ku ka patur shume aksidente dhe me humbje jete./albeu.com

Shtuar 26.07.2022 12:29