Aksident i trefishtë në aksin Tiranë – Durrës, plagosen 2 persona

Një aksident i trefishtë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Një trajler dhe dy automjete janë përplasur dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Të plagosurit janë transportuar drejt spitalit për ndihmë mjekësore. Shkaqet dhe rrethanat e aksidentit janë ende të paqarta ndërsa mësohet se kanë nisur hetimet.