Aksident i rëndë në Shkup (VIDEO)

Para minuta më parë ka ndodhur nj aksident i rënde në  Shkup.

Si pasoje e aksidentit, një makinë e SEAT është përmbysur.

Sipas informacioneve të para shoferi është i lënduar dhe është derguar në spitalin e qytetit.

Ndërkohë, menjëher ka dal në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin e plotë. /albeu.com/


Shtuar 14.10.2021 18:30