Loredana dhe Mozzik bëhen prindër për herë të dytë (FOTO LAJM)

Reperja e njohur Loredana, është bërë në për herë të dytë.

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një fotografie që ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Fotografinë e ka shoqëruar me një emoji të një familje ku shihen një vajzë dhe një djalë, që lë të kuptohet se fëmija i dytë është djalë.

Të njëjtën fotografi e ka shpërndarë edhe babai i fëmijës, reperi Mozik.

Çifti janë prindër edhe të një vajze që quhet Hana.


Shtuar 17.05.2021 20:40