44-vjeçari denoncon në polici: Gruaja me djalin kanë ikur nga shtëpia

Një 44-vjeçar në Tiranë, ka denoncuar zhdukjen e bashkëshortes dhe të djalit pasi janë larguar nga banesa dhe nuk ka asnjë informacion.

“E. M., 44 vjeç, i cili ka kallëzuar se bashkëshortja e tij, shtetasja O. R., 33 vjeçe, është larguar nga banesa, së bashku me djalin e tyre”, njofton policia.

Gjithashtu policia njofton se mbrëmjen e djeshme është vjedhur një farmaci në Tiranë.

“Më datë 31.01.2023, në mbrëmje, në një farmaci në rrugën “Teodor Keko”, një person i paidentifikuar, ka vjedhur një shumë parash. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit të dyshuar”.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.


Shtuar 1.02.2023 13:55