35-vjeçari shqiptar i jep fund jetës në Greqi pasi u infektua me COVID-19

Një  shqiptar në Greqi  është vetëvraur pasi ka mwsuar se është infektuar me

Mediat greke bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Theologos në Evia. Trupi i pajetë i shqiptarit është gjetur nga bashkëshortja dhe vëllai i tij në magazinën e shtëpisë.

Paraprakisht dyshohet se shkak për këtë ngjarje mund të jetë bërë fakti që fermeri shqiptar nuk e ka duruar dot presionin e infektimit me Covid.

38 vjeçari shqiptar njihej si një person i mirë nga të gjithë dhe ishte babai i një vajze të vogël 4 vjeç.


Shtuar 20.03.2021 14:43